سلسله سخنرانی های استاد رفیعی جلد ششم
سلسله سخنرانی های استاد رفیعی جلد ششم 0سلسله سخنرانی های استاد رفیعی جلد ششم 1سلسله سخنرانی های استاد رفیعی جلد ششم 2سلسله سخنرانی های استاد رفیعی جلد ششم 3سلسله سخنرانی های استاد رفیعی جلد ششم 4

سلسله سخنرانی های استاد رفیعی جلد ششم

  کتابی که مشاهده می‌کنید جلد ششم از سلسله سخنرانی های استاد رفیعی می‌باشد که توسط ایشان ایراد شده است. در این کتاب، از منابع و مآخذ معتبر استفاده شده است.
  این کتاب شامل دو بخش است:

  بخش اول: راه های مبارزه با فساد

  در این بخش به بررسی سیره اهل بیتعلیهم السّلام در مبارزه با فساد پرداخته شده است.

  راه های مبارزه با فساد که در تفسیر آیه صد و نوزده سوره توبه بیان شده است، عبارتند از: آگاهی دادن خدا و ائمه، از بین بردن زمینه های فساد، تقویت مبانی دینی، استفاده صحیح از غرائز، الگو پذیری و انتخاب الگوی مثبت، حفظ دین، مسئولیت پذیری در مقابل فساد و تباهی، ترویج معروف و خوبی ها، ولایت پذیری و اثرات آن.

  بخش دوم: سبک زندگی دینی

  در این بخش به تفسیر برخی از آیات از سوره های مختلف قرآن پرداخته شده است که در ذیل آنها به بررسی مواردی از قبیل: خداترسی و خدا باوری و نماد های آن، حریت و آزادگی در زندگی ائمه، عفو و گذشت معصومین علیهم السلام، وجود غیرت در اولیاء خدا، نظم و برنامه ریزی مهم ترین رمز موفقیت در زندگی ائمه علیهم السلام، وفای به عهد و پیمان که نمونه بارز آن حضرت ابوالفضل العباس علیه السلام، معاد باوری عامل تعهد انسان و بازدارنده از خطا و احساس پوچی پرداخته می‌شود.

  مشخصات عمومی
  شناسه محصول۲۵
  عنوانسلسله سخنرانی های استاد رفیعی جلد ششم
  دسته بندیسخنرانی‌ها، عمومی، کتاب، سلسله سخنرانی‌های استاد رفیعی
  مشخصات ظاهری کتاب
  وزن427 گرم
  تعداد صفحات۳۰۴
  نوع جلدشومیز
  قطعوزیری
  مشخصات اصلی کتاب
  ناشردارالمبلغین
  گردآورندهسیدعلی‌اکبر حسینی‌نیشابوری
  شابک۹۷۸۶۰۰۷۶۸۶۰۳۴
  محتوای کتاب
  موضوعاسلام
  زبانفارسی

  دیدگاه خود را بنویسید

  محصولات مرتبط